Аку. реципрочна пила 18V 2950rpm без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

16,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Движења во минута 2950 spm
Висина на движење

28.6

mm
Аголно сечење до / °
Сечење во дрво до 300 mm
Сечење во метал до 130 mm
Сечење во PVC до 160 mm
Сечење на обоени метали до 130 mm
Тежина 2.7 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 425 mm
Висина 195 mm
Ширина 150 mm
EAN: 5035048356203 SKU: DCS380N-XJ Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.76 кг
Димензии(пакет) 46.5 × 15.5 × 10 cm
Платформа

Бренд