Реципрочна пила без опрема во куфер TSTAK

Категорија SKU: DCS369NT-XJ

18,490.00 ден

Нема на залиха

Опис

DEWALT Реципрочна пила со напон од 18V

Доаѓа во TSTAK куфер без опрема.

Компактна пила со подобрена рамнотежа и лесно ракување поради централната положба на моторот кој е без четкици и обезбедува поголема издржливост. Ергономската рачка и LED светло го прават работењето со висока удобност кај корисникот. Лесно менување на сечилото без клуч и можност за променлива брзина и прекинувач за заклучување на пилата за поголема безбедност.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 3.19 кг
Димензии (пакет) 43.7 × 34.7 × 13 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048723180