Аку. ударен одвртувач 18V без опрема 1/2

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

16,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Механички брзини 1 /
Максимален вртежен момент 203 Nm
Број на вртежи 0-2300 rpm
Број на удари 0-2700 bpm
Прифат на алат 1/2
Максимална големина на штраф 16 M
Тежина 1.0 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 147 mm
Висина 190 mm
Ширина / mm
EAN: 5035048359358 SKU: DCF880N-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.36 кг
Димензии(пакет) 24.5 × 16 × 10 cm
Платформа

Бренд