Аку. ударен одвртувач 18V 5Ah 1/2

Напон на батерија:18 V
Капацитет на батерија:5 Ah
Механички Брзини:3
Број на вртежи:2000 rpm
Број на удари:3100 bmp
Прифат на алат:1/2 "

39.990,00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 5,899 кг
Димензии (пакет) 44,5 × 34,5 × 15,5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048693674