Аку. ударен одвртувач 18V 3Ah Brushless TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

19,990 ден 26,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 3 Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент 190 Nm
Број на вртежи 2800 rpm
Број на удари 3200 bpm
Прифат на алат
Максимална големина на штраф
Тежина 1,5 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина 134 mm
Висина 245 mm
Ширина mm
EAN: 5035048709610 SKU: DCF809L2T-QW Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 4.13 кг
Димензии(пакет) 44 × 35.5 × 12 cm
Платформа

Бренд