Аку. ударен одвртувач 18V 447Nm 1/2″ без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

21,899 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Механички брзини 0-900/2000/2000 rpm
Максимален вртежен момент 447 Nm
Број на вртежи 2000 rpm
Број на удари 3100 bpm
Прифат на алат 1/2
Максимална големина на штраф 20 M
Тежина 1,5 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 178 mm
Висина / mm
Ширина / mm
EAN: 5035048707715 SKU: DCF894HN-XJ Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.88 кг
Димензии(пакет) 8 × 20.2 × 21.4 cm
Платформа

Бренд