Апарат за заварување INVERTOR MMA 160A Ø 4

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

15,999 ден

Има Залиха

EAN: 8004386614112 SKU: STAR4000 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 5 кг
Димензии(пакет) 39 × 14.5 × 39 cm
Платформа

Технологија

Бренд