Скалпер на преклоп со дупли нож FATMAX

Категории , SKU: XTHT0-10502

690.00 ден 1,290.00 ден

На залиха

Опис

Повеќенаменски професионален скалпер со двојно сечило и шаржер за резервни ножеви.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.22 кг
Димензии (пакет) 19.8 × 9 × 2.9 cm
Бренд

EAN: 3253560105020