Бонсек за метал 300mm 4 позиции

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

590 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561151224 SKU: 1-15-122 Категорија:

Опис

Со фино подесување на затегнувањето на сечилото погодно за широка употреба. Четири позиции на сечилото за хоризонтални и вертикални сечења. Ергономски обложена рачка и метална конструкција за подолг век на алатот. Доаѓа со стандардно HSS Moly сечило за брзо сечење.
Должина на сечило 300mm
Капацитет на сечење 95mm
Број на заби на инч 24
Ширина на сечилото 62mm

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.554 кг
Димензии(пакет) 40 × 3 × 14.9 cm
Бренд