Градежна пила 610mm со штитник

Категорија SKU: 1-15-368

590,00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0,73 кг
Димензии (пакет) 71 × 21,5 × 2 cm
Бренд

EAN: 3253561153686