Винкла столарска 300x200mm Алуминиум

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,190 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561456862 SKU: 1-45-686 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.295 кг
Димензии(пакет) 30.5 × 1.5 × 20 cm
Бренд