Вреќи за правосмукалка D27902 5/1

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,790 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048151594 SKU: D279017-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.504 кг
Димензии(пакет) 20.2 × 5 × 39 cm
Бренд