Гарнитура битови 25 парчиња со термос

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,999 ден 2,499 ден

Има Залиха

Карактеристики

Гарнитура битови со 25 парчиња и термос.

Лесно отсранување и задржување на битови. Битовите се заглавуваат на своето место за да се спречи испаѓање кога не се користат.

Овој сет додатоци за дупчење и заштрафување, може да се користи во шестоаголни држачи за алат од 1/4″ или стандардни дупчалки. Идеален е за безжични дупчалки и штрафцигери.

Содржи:

2 x PH2 25mm
1 x PH2 50mm
5 x PZ2 25mm
1 x PZ2 50mm
2 x PZ3 25mm
1 x PZ3 50mm
1 x T10 25mm
1 x T15 25mm
1 x T20 25mm
2 x T25 25mm
1 x T25 50mm
1 x T30 25mm
1 x Магнетен држач со водилка
1 x 10mm клуч
1 x 3mm бургија за метал
1 x 4mm бургија за метал
1 x 5mm бургија за метал
1 x 6mm бургија за метал