Гарнутура битови 14 дела Impact torsion

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

990 ден

Има Залиха

EAN: 5035048089712 SKU: DT70574T-QZ Категории: , ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.2 кг
Димензии(пакет) 18.5 × 12 × 2.5 cm
Бренд