Гарнутура битови 33 парчиња FLEXTORQ

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,490 ден 1,990 ден

Има Залиха

Опис

Гарнутура битови 33 парчиња FLEXTORQ

Битовите FlexTORQ се дизајнирани да ги издржат високите сили на денешните ударни двигатели. Ова значително ги намалува случаите на дефект при фиксирање на големи завртки. Лесно отстранување и задржување на бит за удобност на корисникот.

Гарнитурата содржи: PH1 25mm x 1, PH2 25mm x 5,  PH3 25mm x 1, PZ1 25mm x 2, PZ2 25mm x 8, PZ3 25mm x 2, T10 25mm x 2, T15 25mm x 1, T20 25mm x 3, T25 25mm x 2, T30 25mm x 1, PH2 57mm x 1, PZ2 57mm x 1, магнетни клучеви 8mm, 10mm и магнетен држач.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.47 кг
Димензии(пакет) 22 × 22.5 × 4 cm
Платформа

Бренд