Сет битови и бургии во куфер 100 пар.

Категорија SKU: STA7205-XJ

2,490.00 ден

На залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1.97 кг
Димензии (пакет) 20.5 × 30 × 6 cm
Бренд

STANLEY

EAN: 5035048377246