Грип клешти пар 10WR/7WR

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,899 ден

Има Залиха

EAN: 5706915081497 SKU: T214T Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.46 кг
Димензии(пакет) 29 × 16.8 × 2.8 cm
Бренд