ДЕВ Аку. ударен одвртувач 18V TSTAK без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

9,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Механички брзини 1 /
Максимален вртежен момент 190 Nm
Број на вртежи 0-2800 rpm
Број на удари 0-3200 bpm
Прифат на алат 1/4″
Максимална големина на штраф 12 M
Тежина 0.96 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 131 mm
Висина 225 mm
Ширина / mm
EAN: 885911593182 SKU: DCF809NT-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Платформа

Бренд