Аку. ударен одвртувач 18V 2Ah 1/4

Напон на батерија:18 V
Капацитет на батерија:2 Ah
Механички Брзини:3
Број на вртежи:3250 rpm
Број на удари:3800 bmp
Прифат на алат:6.35 "
Тежина со батерија:1.5 Kg

23,990.00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 3.72 кг
Димензии (пакет) 44 × 35.5 × 12.5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048616093