Електро-пневматски чекан SDS-Max

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

61,990 ден 84,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1600 W
Ударна енергија 24 Ј
Број на вртежи rpm
Удари во минута 1620 bpm
Макс. дупчење во бетон mm
Макс. дупчење со круна mm
Прифат на стезна глава SDS-Max
Тежина 13.3 Kg
Должина 750 mm
Висина 250 mm
EAN: 5035048692783 SKU: D25951K-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 19.2 кг
Димензии(пакет) 79.5 × 39 × 17 cm
Платформа

Бренд