Клешта пролагодлива 200mm Push-Lock FatMax

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,090 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560846466 SKU: 0-84-646 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.385 кг
Димензии(пакет) 24.6 × 9 × 2.3 cm
Бренд