Клешта C заклучувачка 605/254mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,590 ден

Има Залиха

EAN: 038548000282 SKU: T24SP Категории: ,

Опис

Оваа С заклучувачка клешта со поголем капацитет ја прави оваа алатка за стегање уште поефикасна за работа со неправилни форми, пошироки и заострени работни парчиња.
Нивниот дизајн обезбедува максимална сила на блокирање.
Лесни за манипулација.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.6 кг
Димензии(пакет) 605 × 254 × 7 cm
Бренд