Кружна пила 1200W 165x16mm 55mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

11,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1200 W
Дијаметар на пилата 165 mm
Прифата на пилата 20 mm
Број на вртежи 5500 rpm
Аголно сечење до 48 °
Длабочина на сечење при 90° 55 mm
Длабочина на сечење при 90° со шини mm
Длабочина на сечење при 45° 35 mm
Длабочина на сечење при 45° со шини mm
Тежина 3.6 Kg
Должина 286 mm
Висина 226 mm
EAN: 5035048392683 SKU: DWE550-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 5.22 кг
Димензии(пакет) 37 × 33 × 23 cm
Платформа

Бренд