Кружна пила 1500W 190x30mm 65mm

Категорија SKU: DWE5615-QS

13,990.00 ден

На залиха

Опис

Кружна пила со влезна моќност 1500W и дијаметар на пила 190mm.

Моторот со висока моќност од 1500W обезбедува одлични перформанси на сечење, а притоа ергономскиот дизајн ја прави компактна и лесна за користење со максимална длабочина на сечење до 65mm. Оптимален баланс за безбедно работење без замор со дополнителна рачка за безбедно ракување со две раце.

 

 

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 4.1 кг
Димензии (пакет) 26 × 31 × 22.1 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048798546