Кружна пила 1350W 184x16mm 65mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

12,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1350 W
Дијаметар на пилата 184 mm
Прифата на пилата 16 mm
Број на вртежи 5500 rpm
Аголно сечење до 48 °
Длабочина на сечење при 90° 65 mm
Длабочина на сечење при 90° со шини mm
Длабочина на сечење при 45° 42 mm
Длабочина на сечење при 45° со шини mm
Тежина 3.7 Kg
Должина 286 mm
Висина 226 mm
EAN: 5035048392614 SKU: DWE560-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 5.32 кг
Димензии(пакет) 26 × 31 × 22.1 cm
Платформа

Бренд