Куфер за алат IP54 TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,490 ден

Има Залиха

Карактеристики

Ширина 440 mm
Длабочина 333 mm
Висина 302 mm
Големина во инчи /
Број на составни делови 1 /
Број на фиоки / /
Број на прегради / /
Број на организери / /
Ниво на заштита 54 IP
Максимална носивост 30 Kg
EAN: 3253561833465 SKU: DWST83346-1 Категории: ,

Опис

Куфер за алат IP54 TSTAK со капацитет за товар 30кг.

Цврст и компактен дизајн со метален преден дел за зголемување на издржливоста и векот на траење. Можност за заклучување со катанец (не е вклучен) за дополнителна безбедност, а со инсталирање на DEWALT Tracker преку DEWALT Tool Connect може да се следи движењето на куферот. Можност за лесно поврзување на куферот со останатите куфери од програмата TSTAK . Нивото на заштита IP54 гарантира заштита од прашина и воден млаз.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.62 кг
Димензии(пакет) 43.5 × 33.5 × 29 cm
Платформа

Бренд