Куфер за алат со организер IP54 TSTAK длабок

3,590.00 ден 4,490.00 ден

Само 2 останати на залиха

Опис

Куфер за алат со организер IP54 TSTAK, длабок.

Цврст и компактен дизајн со метален преден дел за зголемување на издржливоста и векот на траење. Можност за заклучување со катанец (не е вклучен) за дополнителна безбедност, а со инсталирање на DEWALT Tracker преку DEWALT Tool Connect може да се следи движењето на куферот. Можност за лесно поврзување на куферот со останатите куфери од програмата TSTAK. Нивото на заштита IP54 гарантира заштита од прашина и воден млаз. Поседува долга алуминиумска рачка за носење и горен дел на организатор што овозможува лесен пристап до малите додатоци.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 3.22 кг
Димензии (пакет) 42.5 × 32 × 32.5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 3253561833434