Летва водилка за кружна пила 1.5m

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

6,490 ден

Има Залиха

EAN: 5035048191095 SKU: DWS5022-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.84 кг
Димензии(пакет) 132.5 × 21.8 × 3 cm
Бренд