Летва водилка за кружна пила 1m

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

5,490 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048191088 SKU: DWS5021-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.74 кг
Димензии(пакет) 109 × 5.9 × 22 cm
Бренд