Вреќа за прашина

Категорија SKU: DE7053-QZ

790,00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 3,295 кг
Димензии (пакет) 29 × 16 × 4 cm
Бренд

EAN: 5011402260294