Либела алуминиум I-BEAM 45cm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

420 ден

Има Залиха

EAN: 3253561420733 SKU: 0-42-073 Категории: ,

Опис

Алуминиумска либела со должина 45cm

Издржлива и лесна алуминиумска конструкција погодна за секаква употреба и дизајнирана за лесна читливост. Крајни капачиња кои апсорбираат удари и овозможуваат работа и при отежнати услови. Компактен дизајн лесен за складирање и лесно ракување со помош на удобните рачни врвови.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.21 кг
Димензии(пакет) 46.4 × 5.2 × 2.2 cm
Бренд

STANLEY