Мерно тркало геодетско 0-9999,99m дигитално

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

13,390 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561771767 SKU: 1-77-176 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.015 кг
Димензии(пакет) 54 × 26.5 × 13.8 cm
Бренд