Перач под висок притисок со комплет четки 2200W 150бар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

17,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 2200 W
Проток на вода 440 l/h
Максимален притисок 150 Nm
Tемпература на вода максимална 50
Тип на мотор / /
Должина на цревото 8 m
Тежина 12.5 Kg
Должина 360 mm
Висина 815 mm

Опис

Перач под висок притисок со влезна моќност од 2200W и максимален притисок од 150бар.

Идеална машина за перење под висок притисок за остранување нечистотија од надворешни површини во домаќинство, автомобили, асфалтирани површини, базени и останато.

Со перачот се вклучени: пиштолот со 2 додатоци за прскање, 2 четки(една голема и една помала за автомобил), комплет за шише со пена кое се прикачува на пиштолот од перачот и кабел со приклучок за во струја.

Дополнителни Информации

Платформа

Бренд

STANLEY