Перач под висок притисок 7400W 230 бари со количка

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

115,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 7400 W
Проток на вода 840 l/h
Максимален притисок 230 Nm
Tемпература на вода максимална 50
Тип на мотор / /
Должина на цревото 10 m
Тежина 63,5 Kg
Должина 705 mm
Висина 740 mm

Опис

Перач под висок притисок со влезна моќност од 7400W и максимален притисок 230 бари.

Висококвалитетен перач напојуван од 3 фазен електричен мотор со термална заштита. Конструкцијата на главата на перачот е изработена од месинг што обезбедува поголем животен век. Издржлива алуминиумска рамка обложена со прав која лесно се преклопува, заштедува простор за складирање при транспорт.

Професионалниот перач доаѓа со количка и има цврсти гумени тркала за совршена рамнотежа при движење.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 63.5 кг
Димензии(пакет) 70.5 × 49.3 × 74 cm
Платформа

Бренд