Пила за сечење под агол со нониус 560mm Алуминиум

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,990 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561208003 SKU: 1-20-800 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.255 кг
Димензии(пакет) 60.7 × 21.7 × 12 cm
Бренд