Градежна пила 530mm со штитник

Категории , SKU: 1-15-379

370,00 ден 540,00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0,57 кг
Димензии (пакет) 63,6 × 21,5 × 2,5 cm
Бренд

EAN: 3253561153792