Пластичен агломер 200mm Алуминиум за мерење косини

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

370 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560468255 SKU: 0-46-825 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.091 кг
Димензии(пакет) 9 × 2.5 × 28 cm
Бренд