Повекенаменски аголник 300mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,199 ден

Нема Залиха

EAN: 3253562462220 SKU: 2-46-222 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.301 кг
Димензии 30.5 × 14.5 × 1.8 cm
Бренд