Повекенаменски клешти 12 во 1 Inox

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,190 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560845193 SKU: 0-84-519 Категории: ,

Опис

Повеќенаменска клешта 12 во 1 со футрола. Ергонмска тело со полиран финиш изработено од не рѓосувачки челик за долготрајност. Погодна и практична алатка за секоја примена.

12 различни функции

Должина на склопена клешта 105mm

Должина на отворена клешта 165mm

Доаѓа со практична футрола која може да се стави на појас.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.286 кг
Димензии(пакет) 14.5 × 6 × 21.3 cm
Бренд

STANLEY