Појас за алат 23,5 x 33,2 x 7,5 cm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

790 ден

Има Залиха

EAN: 3253561961816 SKU: 1-96-181 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.32 кг
Димензии(пакет) 38.5 × 8 × 23.5 cm
Бренд

STANLEY