Резервни ножеви за скалпел 18mm 5 пар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,390 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561113017 SKU: 1-11-301 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.789 кг
Димензии(пакет) 12.5 × 7 × 6 cm
Бренд