Сет аголни брусилки DWE492 DWE4157

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

17,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност W
Дијаметар на диск mm
Навој на вретено
Број на вртежи rpm
Тежина Kg
Должина mm
Висина mm
EAN: 5035048655023 SKU: DWE492DUO2-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 8.774 кг
Димензии(пакет) 57 × 13.5 × 24 cm
Платформа

Бренд