Сет за механика гедоре 22 парчиња 1/2

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

7,990 ден

Има Залиха

EAN: 3253561192418 SKU: DWMT19241-1 Категории: ,

Опис

Сет за механика гедоре, 22 парчиња со прифат 1/2″ во куфер.

Комплетот вклучува различни приклучоци и додатоци со кои можете да бидете сигурни дека ги имате вистинските алатки за вашата работа. Комплетот доаѓа во издржливо куќиште со метални брави за дополнителна безбедност.

 

Дополнителни Информации

Бренд