Скалпел 18mm Пластичен Quick Point

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

229 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560103415 SKU: STHT10341-0 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.042 кг
Димензии(пакет) 7.5 × 1 × 20 cm
Бренд