Спајалки тип А56 12mm 1000 пар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

210 ден

Има Залиха

EAN: 3253561055140 SKU: 1-TRA208T Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.12 кг
Димензии(пакет) 9.7 × 4.5 × 3.2 cm
Бренд