Стезна чаура за глодалка DW625E 6mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,890 ден

Нема Залиха

EAN: 5011402277773 SKU: DE6272-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.072 кг
Димензии(пакет) 20 × 11 × 2 cm
Бренд