Степенаста бургија 4-22 мм

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,699 ден

Нема Залиха

EAN: 38548111049 SKU: 10502853 Категорија:

Опис

Irwin степенастите бургии се дизајнирани за прецизно дупчење во тенки материјали и имаат врв изработен за максимална контрола при дупчење во тенки метали. Има и центар за полесно позиционирање на бургијата. Изработена е од индустриски челик класа М7.

Број на премери: 10
Дијаметри: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 и 12mm.

Дополнителни Информации

Бренд

IRWIN