Убодна пила без ракофат 550W 3100rpm 85mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

13,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 550 W
Движења во минута 650-3100 spm
Должина на удар 20 mm
Сечење во дрво до 85 mm
Сечење во метал до 10 mm
Сечење во PVC до 20 mm
Агол на сечење 45 °
Тежина 2,0 Kg
Должина 250 mm
Висина 185 mm
EAN: 5035048156049 SKU: DW343K-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.63 кг
Димензии(пакет) 36.5 × 33.5 × 10.5 cm
Платформа

Бренд