Убодна пила 650W 85mm

Категорија SKU: DWE349-QS

10,990.00 ден

На залиха

Опис

Убодна пила со влезна моќност 650W и сечење во дрво до 85mm.

Ергономски дизајн и рачка обложена со гума што овозможува намалени вибрации. Променлива брзина што овозможува сечење во различни материјали и прилагодлива основа со површина што не се гребе и можност за закосување до 45° од двете страни. Лесна промена на сечилото без употреба на дополнителни алати.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 2.8 кг
Димензии (пакет) 27.5 × 22.5 × 8.5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5054905298470