Универзална рачна пила 400mm 7T

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

779 ден

Нема Залиха

EAN: 5706915936223 SKU: 10503622 Категории: ,

Дополнителни Информации

Бренд

IRWIN